İstanbul Bölge Müdürlüğü

YYS Belgesi Takdim Edilen Firmalar

21.05.2014 tarihli ve 29006 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Gümrük İşlemlerinin Kolaylaştırılması Yönetmeliği kapsamında düzenlenmesi uygun bulunan Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikaları ilgili firma yöneticilerine Bölge Müdürümüz Sayın Halil İbrahim BOZKUŞ tarafından takdim edilmektedir.


Aksa Jeneratör A.Ş.Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş.Anadolu Efes Biracılık ve Malt San. A.Ş.Arslan Alüminyum A.Ş.Bayegan Dış Ticaret A.Ş.Bilin Global Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. BMC Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.Bolte Lojistik Hizmetleri Ltd. Şti.Candy Hoover Eurosia Ev Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.Coca Cola İçecek A.Ş.Daikin Isıtma ve Soğutma Sistemleri San. Tic. A.Ş.Della Gıda San. ve Tic. A.Ş.Demirer Kablo Tesisleri San. Ve Tic. A.Ş.Evyap International Dış Tic. A.Ş.Formül Plastik ve Metal San. A.Ş.Hasçelik San. ve Tic. A.Ş.Hyosung İstanbul Tekstil Ltd. Şti.İndesit Company Beyaz Eşya Paz. A.Ş.Jotun Boya San. ve Tic. A.Ş.Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş.Kanca El Aletleri Dövme Çelik ve Makina San. A.Ş.Kervan Gıda San. ve Tic. A.Ş.Mercedes Benz Türk A.Ş.
Mobil Oil Türk A.Ş.Modavizyon Tekstil San. ve Tic. A.Ş.Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş.Philsa Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük San. ve Tic. A.Ş.Putzmeister Makine San. ve Tic. A.Ş.Ravago Petrokimya Üretim A.Ş.Renta Elektrikli Ev Aletleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.Sarten Ambalaj San. ve Ticaret A.Ş.Setaş Kimya San. ve Tic. A.Ş.Şişecam Dış Ticaret A.Ş.Tatmetal Çelik San. ve Tic. A.Ş.Teknik Alüminyum San. A.Ş.Tempo Metal Aksesuar San. ve Tic. A.Ş.Termo Teknik Ticaret ve San. A.Ş.ÜNL Dış Ticaret Ltd.Şti.Zorluteks Tekstil Tic. Ve San. A.Ş.World Medicine İlaç San. A.Ş.


* Firmalar alfabetik olarak sıralanmıştır.