Bölge Müdür Yardımcıları

 
 
CEYLAN YİĞİT                           
Bölge Müdür Yardımcısı
1985 yılında Adana’da doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimini Adana’da tamamlamış, 2009 yılında Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. Aynı yıl Gümrük Müsteşarlığı Kontrol Genel Müdürlüğü’nde Stajyer Gümrük Kontrolörü olarak göreve başlamış olup 2013 yılında Gümrük ve Ticaret Müfettişi olarak atanmıştır. 2018 yılında Londra’daki Kingston Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisansını üstün başarı derecesi ile tamamlamıştır. Galatasaray Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansına halen devam etmekte olup 14.11.2018 tarihinden itibaren Bakanlık Makamı Onayı ile vekaleten Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
ERAY DAĞNIK                            Bölge Müdür Yardımcısı
1983 yılında Susurluk/Balıkesir’de doğmuştur. İlk ve ortaokulu Balıkesir’de, lise öğrenimini ise Çanakkale’de tamamlamıştır. 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. 2007-2010 yılları arasında Vergi Denetmen Yardımcısı olarak Maliye Bakanlığı bünyesinde çalışmıştır. 2010 yılında Teftiş Kurulunda Gümrük Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlamış olup, 2013 yılında Gümrük ve Ticaret Müfettişi olarak atanmıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
GÜNGÖR YILDIRIM                   
Bölge Müdür Yardımcısı
1985 yılında Akdağmadeni/Yozgat’ta doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimimi Yozgat’ta tamamlamış, 2008 yılında Aksaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2010 yılında Teftiş Kurulunda Gümrük Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlamış, 2013 yılında Gümrük ve Ticaret Müfettişi olarak atanmıştır. 2017 tarihi itibariyle Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı bünyesinde Gümrük İnceleme ve Soruşturma ile Teftiş Grup Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Sayın YILDIRIM, 14.11.2018 tarihli Bakanlık Makamı Onayı ile Bölge Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Evli ve 2 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.
HASAN HÜSEYİN DİNSEVER  
Bölge Müdür
Yardımcısı
1966 yılında Tavşanlı/Kütahya da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Tavşanlı da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Kütahya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 1987 yılında mezun olmuştur. 1990 yılında Aday Gümrük Muayene Memuru olarak meslek hayatına başlayan Sayın DİNSEVER, İzmir, Gürbulak, İstanbul ve Habur Gümrük Başmüdürlüklerinde Muayene Memuru olarak görev yapmış, 2006 yılında Gümrük Müdür Yardımcısı, 2010 yılında Gümrük Müdürlüğü sınavını kazanarak Gaziantep, Çerkezköy, Kapıkule, Mardin, Aksaray Gümrük Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. 29.03.2019 tarihli Bakanlık oluru ile vekâleten Bölge Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
HÜSNÜ KORKMAZ                    
Bölge Müdür Yardımcısı
1956 yılında Kangal/Sivas’ da doğmuştur. İlk ve ortaokulu Ankara Namık Kemal Okulunda, liseyi Ankara Atatürk Lisesinde bitirmiş olup akabinde Ankara Gazi Eğitim Enstitüsünden mezun olmuştur. 1977 yılında Gümrük ve Ticaret Bakanlığında memur olarak göreve başlayan Sayın KORKMAZ, 2004 yılından beri Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olup, 27 Temmuz 2017 tarihinde İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğünde göreve başlamıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
 
NAFİZ ARISOY                           
Bölge Müdür Yardımcısı
1965 Eskişehir doğumlu olan Nafiz ARISOY ,üniversite mezunudur.Göreve ilk olarak 1982 yılında başlayan Nafiz Arısoy  2012'dan beri İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğünde halen görev yapmaktadir.Evli ve 1 çocuk babasıdır
ÖZGE DEMİREL                          
Bölge Müdür Yardımcısı
1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2001 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden başarıyla mezun olmuştur. 25 Aralık 2002 tarihinde Gümrükler Genel  Müdürlüğünde Gümrük Uzman Yardımcısı olarak göreve başlayan Özge DEMİREL, yeterlilik sürecini başarıyla  tamamlayarak 2006 yılında Gümrük Uzmanı olarak atanmıştır. 12 Ocak 2015 tarihinden itibaren Bölge Müdürlüğümüzde  Şube Müdür Vekili olarak geçici görevlendirilen DEMİREL, 12 Ekim 2016 tarihinde Bakanlık Makamının Onayı ile  vekaleten Bölge Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir. Bakanlık düzeyinde özellikle otomasyon sistemleri ile ilgili  olarak yürütülen çeşitli çalışma ve projelerde görev almış; mesleki konularda çeşitli dergilerde makaleleri yayınlanmıştır. Evli olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.
NOT : İsimler alfabetik sıralıdır.