6. İstanbul Gümrük Futbol Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu

Bölge Müdürlüğümüzce geleneksel olarak her yıl düzenlenen futbol turnuvasının açılış maçında Bölge Müdürlüğümüz bağlantısı AHL Kargo Gümrük Müdürlüğü ile İstanbul Ticaret İl Müdürlüğü karşı karşıya gelmiştir.

17 Eylül Pazar günü gerçekleşen müsabakaya Bölge Müdürümüz Sn. Halil İbrahim BOZKUŞ ve İstanbul Ticaret İl Müdürü Sn. İsmail MENTEŞE tarafından katılım sağlanmış olup, turnuvada mücadele edecek takımlara başarılar dilenmiştir.

Söz konusu turnuva Halkalı Gümrük Müdürlüğü ve AHL Kargo Gümrük Müdürlüğü arasında gerçekleşen final karşılaşmasıyla sona ererken turnuvanın 2017 şampiyonu Halkalı Gümrük Müdürlüğü olmuştur. Şampiyonluk kupası Bölge Müdürümüz Sn. Halil İbrahim BOZKUŞ tarafından takdim edilmiştir.


Ayrıca turnuvanın en iyi oyuncu, en centilmen futbolcu ve gol kralı ödülleri de sahiplerini bulmuştur. En iyi oyuncu ve gol kralı (15 gol) ödülünü Bölge Müdürlüğümüz personeli Yakup YAŞAR, En Centilmen Futbolcu ödülünü ise Bağlantımız AHL Kargo Gümrük Müdürlüğü personeli Ali Yakup İLHAN almıştır.