İstanbul Bölge Müdürlüğü

Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikaları Sahiplerine Teslim Ediliyor

21.05.2014 tarihli ve 29006 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Gümrük İşlemlerinin Kolaylaştırılması Yönetmeliği kapsamında Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde düzenlenen Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifika sayısı 2018 yılı Nisan ayı itibariyle 138'e ulaşmış olup, söz konusu sertifikalar ilgili firma yöneticilerine Bölge Müdürümüz Sayın Halil İbrahim BOZKUŞ tarafından takdim edilmektedir.

Aisin Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş.Aksa Jeneratör A.Ş.Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş.Anadolu Efes Biracılık ve Malt San. A.Ş.Arslan Alüminyum A.Ş.Bayegan Dış Ticaret A.Ş.Bilin Global Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. BMC Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.Bolte Lojistik Hizmetleri Ltd. Şti.Buga Otis Asansör San. ve Tic. A.Ş.Candy Hoover Eurosia Ev Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.Coca Cola İçecek A.Ş.Daikin Isıtma ve Soğutma Sistemleri San. Tic. A.Ş.Della Gıda San. ve Tic. A.Ş.Demirer Kablo Tesisleri San. Ve Tic. A.Ş.Erak Giyim San. ve Tic. A.Ş.Evyap International Dış Tic. A.Ş.Formül Plastik ve Metal San. A.Ş.Hasçelik San. ve Tic. A.Ş.Hyosung İstanbul Tekstil Ltd. Şti.Imperial Tobacco Sigara ve Tütüncülük San. ve Tic. A.Ş.İndesit Company Beyaz Eşya Paz. A.Ş.Jotun Boya San. ve Tic. A.Ş.Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş.Kanca El Aletleri Dövme Çelik ve Makina San. A.Ş.Kervan Gıda San. ve Tic. A.Ş.Kümaş Manyezit San. A.Ş.Mercedes Benz Türk A.Ş.Migiboy Tekstil San. ve Tic. A.Ş.Mobil Oil Türk A.Ş.Modavizyon Tekstil San. ve Tic. A.Ş.Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş.Philsa Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük San. ve Tic. A.Ş.Putzmeister Makine San. ve Tic. A.Ş.Ravago Petrokimya Üretim A.Ş.Renta Elektrikli Ev Aletleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.Rmk Marine Gemi Yapım San. ve Deniz Taş. İşl. A.Ş.

 

Samsung Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti.
Sarten Ambalaj San. ve Ticaret A.Ş.Setaş Kimya San. ve Tic. A.Ş.Şişecam Dış Ticaret A.Ş.Tatmetal Çelik San. ve Tic. A.Ş.Teknik Alüminyum San. A.Ş.Tempo Metal Aksesuar San. ve Tic. A.Ş.Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.Termo Teknik Ticaret ve San. A.Ş.Ülker Bisküvi San. A.Ş.Ülker Çikolata San. A.Ş.ÜNL Dış Ticaret Ltd.Şti.Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Loj. Hizmetleri A.Ş.Zorluteks Tekstil Tic. Ve San. A.Ş.World Medicine İlaç San. A.Ş.


* Firmalar alfabetik olarak sıralanmıştır.